Previsioni del tempo - Sklonište za pastire
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 26 °C |
| Precipitazioni (mm/h): | 0 |
| Nuvolosità: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Precipitazioni (mm/h): | 0 |
| Nuvolosità: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Precipitazioni (mm/h): | 0 |
| Nuvolosità: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Precipitazioni (mm/h): | 0 |
| Nuvolosità: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,1 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Precipitazioni (mm/h): | 0,2 |
| Nuvolosità: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,18 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,27 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 32% |
|
Previsioni del tempo per kočo Sklonište za pastire.